istanbul-hayir-lokmasi

Lokmacı Fiyatları

Hayır için lokma dağıtmak isteyenler lokmacı kiralama ile diledikleri yerde lokma ikramı yaptırabilirler. Maliyetinin de fiyatının da ucuz olması ile lokma her bütçeye hitap eden bir tatlıdır. Bir baklava gibi havalı ve pahalı değildir. her evde bulunan malzemelerle kolaylıkla lokma yapılıp dağıtılabilir. Bu kadar mütevazi bit tatlı olunca da herkes tarafından sevilmektedir. Özellikle uygun fiyatları sayesinde hayır için dağıtmaya uygundur.

Lokma Maliyetleri

Lokma tatlısının malzemeleri oldukça az ve yapılışı ise oldukça kolaydır. Bu sayede maliyetleri de düşük olmaktadır. Hamuruna un, tuz, su, maya, şeker gibi temel gıdalar konulur. Yani pahalı ya da bulunmaz malzemeler söz konusu değildir. ayrıca lokma tatlısı yerken de dağıtırken de bir hayli bereketlidir. İşte tüm bu durumlar lokma fiyatları üzerinde uygun fiyat olarak kendisini göstermektedir.

Lokmayı halk olarak bu kadar çok seviyor olmamızın sebeplerinden biri de bizden biri olmasıdır. Son derece lezzetli, çıtır çıtır, sıcacık olan lokma aynı zamanda çok mütevazi bir tatlıdır. Bu sayede hayır için dağıtmaya veya özel günlerde ikram etmeye çok uygundur. Özellikle cenazeler, mevlitler, düğünler gibi organizasyonlarda lokma dağıtımı bir gelenektir. Lokmacı fiyatları uygun olduğu için de hiç kimse hayır yapmaktan kaçınmayacaktır.

istanbul lokma fiyatları

Lokma Dağıtım Hizmeti

Lokma dağıtmak artık profesyonel bir şekilde yapılan işlerdendir. Hayır lokması fiyatları içine tüm lokma yapım, dağıtım, malzemeler, işçilik gibi kalemler dahildir. Hazırlanan hamurlar lokma arabasına yüklenir ve araba içinde kurulu bulunan donanım sayesinde orada yapılarak dağıtılır. Ustalarımız hamurları sıkan, kızartan, şerbete atan ya da dağıtım yapan şeklinde bölümlere ayrılarak işbirliği ile çalışır. Böylece seri bir şekilde üretim yapılır ve kısa zamanda çok sayıda kişiye ikramda bulunulabilir.

Lokmanın yapılmasının yanı sıra dağıtılması da firmamıza aittir. Lokmalar porsiyonluk olarak hazırlanır ve ikram edilir. Porsiyonlar için gerekli olan plastik malzemeler de firmamızca temin edilerek dağıtım yapılır. Tüm bu hizmetler fiyatlara dahildir. Size tek düşen ise diğer kişiler gibi enfes lokmaların tadına bakmaktadır. Böylece makul fiyatlara hayır yaparak, dua alabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir